Відкрийте для себе новий вимір приготування їжі за допомогою ручного блендера Adler AD 4628!
Цей унікальний кухонний прилад призначений для любителів кулінарії, які цінують як функціональність, так і стиль. Завдяки розширеним функціям та елегантній обробці блендер AD 4628 стане незамінним помічником на будь-якій кухні. Ідеально підходить для тих, хто шукає надійний та універсальний кухонний прилад, Adler AD 4628 поєднує в собі ефективність, стиль та довговічність. Незалежно від того, чи готуєте ви корисні смузі, вершкові супи або холодні коктейлі, цей ручний блендер щоразу забезпечить вам чудові результати.
Висока ефективність: з вражаючою швидкістю обертання 16 000 на хвилину, цей ручний блендер гарантує чудові результати змішування та змішування в одну мить.
Інноваційний двигун для зменшення вібрації: насолоджуйтеся плавною та комфортною роботою без зайвих вібрацій, завдяки спеціально розробленому двигуну з зменшенням вібрації.
Простота використання: Одношвидкісне регулювання в поєднанні з функцією "Turbo" забезпечує швидке та ефективне змішування інгредієнтів лише одним дотиком.
Універсальність: блендер оснащений функцією дроблення льоду, що робить приготування холодних напоїв та коктейлів простішим, ніж будь-коли.
Елегантність та довговічність: елегантна обробка з нержавіючої сталі та міцний корпус з АБС-пластику гарантують, що блендер буде служити роками, а також буде стильним доповненням до будь-якої кухні.
Високоякісні матеріали: насадка для змішування та леза з нержавіючої сталі пристосовані для подрібнення льоду, забезпечуючи їх тривалу різкість та ефективність.
Зручне використання: довжина шнура живлення 1,0 м дозволяє вільно маневрувати блендером без обмежень.
Потужний блендер
Швидкість обертання: 16 000 обертів на хвилину
Двигун зі сукцією вібрації
Один рівень швидкості
Функція турбонаддуву
Функція дроблення кубиків льоду
Елегантна обробка з нержавіючої сталі
Насадка для змішування з нержавіючої сталі
Леза з нержавіючої сталі, призначені для подрібнення льоду
Корпус з міцного ABS-пластика
Довжина шнура живлення: 1,0 м
Номінальна потужність: 1200 Вт-1500 Вт
Максимальна потужність: 1900 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~50-60 Гц
Тип штекера: C
Рівень шуму: 65 дБ
Колір: чорний і сріблястий
Розміри продукту: 37,6 x Ø8,52 см
Вага: 0,71 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Черный |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.71 кг |
| Высота | 376 мм |
| Ширина | 85.2 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Колка льда | Да |
| Мерный стакан | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴












