Ручний блендер AD 4625 Він дозволяє збивати піну, подрібнювати, натирати і легко готувати всі види мусів, вершкових супів, піре та інших страв, що вимагають подібної консистенції.
Кінчик блендера виготовлений з міцної нержавіючої сталі, що гарантує можливість тривалого використання. Пристрій має 5 рівнів швидкості та функції Turbo.
5 налаштувань швидкості
Плавне регулювання швидкості
Функція "Турбо"
Регулювання швидкості підсвічування
Елегантна обробка з нержавіючої сталі
Лезо з нержавіючої сталі
Довжина шнура живлення: 1,8 м
Номінальна потужність: 850 Вт
Максимальна потужність: 1500 Вт
Тип штекера: C
Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 5 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Белый |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.81 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Колка льда | Да |
| Мерный стакан | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴












