Інноваційний чайник з ЖК-дисплеєм, 7-ступеневим контролем температури та функцією підтримання тепла.
У режимі кип'ятіння відображає поточну температуру води та нагріває до заданого значення в діапазоні від 40°C до 100°C. У режимі підтримання температури дисплей показує обраний рівень при циклічному нагріванні протягом 2 годин. Простий у використанні: кожне підняття чайника скидає попередні налаштування. Звуковий сигнал повідомляє про початок роботи та закипання води.
Чайник ADLER AD1295 дозволяє кип'ятити воду до 100°C і підтримувати температуру на рівні 40°C, що зручно для швидкого приготування молочних сумішей для малюків. Різні налаштування температури дозволяють адаптувати воду для будь-якого напою. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, чайник оснащений фільтром проти накипу та захистом від перегріву для довгої служби. Знімна кришка без петель полегшує внутрішнє очищення.
Макс. ємність: 1,7 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
РК-дисплей, що показує поточну температуру
Звуковий сигнал під час запуску і після закипання води
Осадовий фільтр
Регульована температура приготування 40-50-60-70-80-90-100°C.
Функція підтримки тепла 40-50-60-70-70-80-90-100°C
Функція підтримки тепла протягом 2 годин.
Контрольна лампа
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Знімна кришка з нержавіючої сталі.
Поворотна основа на 360°
Корпус із нержавіючої сталі
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 67 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 24,0 х 20,0 х 16,0 см.
Чорний колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.67 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 170 мм |
| Ширина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴












