Відкрийте для себе зручність та ефективність змішування за допомогою Adler AD 4622, ручного блендера, призначеного для повсякденного використання.
Завдяки високій швидкості двигуна та міцному лезу з нержавіючої сталі, цей ручний блендер є ідеальним інструментом для приготування вершкових супів, гладких соусів, смузі та багато іншого. Його компактні розміри та простота використання роблять його важливим приладом на кожній кухні.
Двигун 14 240 об/хв забезпечує швидке та ефективне змішування, що дозволяє готувати широкий спектр страв. Міцне та гостре лезо гарантує тривалу продуктивність та легкість змішування навіть найтвердіших інгредієнтів. Інтуїтивно розміщений перемикач забезпечує простоту роботи однією рукою, пропонуючи безпроблемне використання. Спеціально розроблена ручка з ергономічною формою забезпечує комфорт і стабільність під час змішування.
Леза з нержавіючої сталі
Швидкість обертання двигуна: 14240 об/хв
Зручний перемикач
Ручка ергономічної форми
Знімний вал блендера
Довжина шнура живлення: 100 см
Тип штекера: C
Колір шнура живлення: білий
Колір корпусу: білий
Розмір продукту: висота: 34,7 см, ширина: 5,9 см, глибина: 5,9 см
Номінальна потужність: 200 Вт
Максимальна потужність: 300 Вт
Джерело живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет | Белый |
| Характеристики погружного блендера | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 347 мм |
| Глубина | 59 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Колка льда | Да |
| Мерный стакан | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴












