Надійний пристрій для тих, хто хоче приготувати власні ковбаси та фарш. Більше, ніж стандартна шліфувальна камера No 8, можна подрібнити 2 кг м'яса за хвилину.
М'ясорубка оснащена 3 змінними ситами з нержавіючої сталі з діаметрами отворів: 3 мм, 5 мм, 7 мм. Набір також включає насадку для ковбаси, насадку Kebbe та штовхач. Пристрій виготовлений з міцних матеріалів, його легко розібрати та очистити. Користувач може вибрати з 2 швидкостей (вперед і назад - назад). Машина має потужність 500 Вт, з піковою потужністю до 1600 Вт.
Максимальна потужність пристрою становить 1600 Вт, що дозволяє ефективно та ефективно працювати. Кожен вид м'яса буде подрібнений без будь-яких труднощів. Однак може статися так, що ви не помітите кістку в шматку м'яса, що, в свою чергу, може призвести до пошкодження пристрою. Однак, вирішивши купити нашу машину, ви усуваєте цю проблему. У комплект входить запасне зчеплення, яке легко замінити. Гумові нековзні ніжки запобігають переміщенню приладу по кухонній стільниці, а захист від перегріву не дозволяє машині перевантажуватися. Цікавим та інноваційним рішенням також є вбудований простір для зберігання аксесуарів. Завдяки цьому нам не доведеться турбуватися про втрату окремих елементів набору.
М'ясорубка #8
Продуктивність: 2,0 кг / хв.
3 сита з нержавіючої сталі: 3, 5, 7 мм
#8 шліфувальна камера
Ковбасна насадка
Насадка для Кеббе
Двосторонній ніж з нержавіючої сталі
Вбудоване сховище для аксесуарів
Запасне зчеплення
Гумові нековзні ніжки
Захист від перегріву
Максимальна потужність: 1600 Вт
Потужність: 500 Вт
Матеріал корпусу: пластик
Колір: сріблястий та чорний
Довжина шнура живлення: 86 см
Джерело живлення: 220-240 В 50/60 Гц
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальная мощность | 1600 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.58 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.86 м |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Количество насадок для шинковки | 1 |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Да |
| Насадка-шинковка | Да |
| Отсек для хранения насадок | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 799 ₴












