Очисник з РК-дисплеєм - незамінний інструмент для всіх любителів комфорту і ідеально гладких тканин. Ця вдосконалена бритва призначена для швидкого й ефективного видалення складок, ворсинок та інших небажаних елементів з одягу та домашніх тканин.
Бритва, яка повертає тканинам належний елегантний вигляд. Завдяки цьому ваш улюблений светр і м'яке крісло знову набудуть шарму новизни. Ця бритва оснащена РК-дисплеєм, який дозволяє точно контролювати роботу пристрою. На РК-екрані ви можете прочитати поточні налаштування та робочі параметри бритви, такі як рівень заряду батареї або швидкість роботи.
Бритва оснащена трьома робочими швидкостями: 6500, 7500, 8500 об / хв. Бритва оснащена потужним літієвим акумулятором 3,7 В, 2000 мАг. Бритву можна заряджати через USB-порт комп'ютера, зарядний пристрій телефону або павербанк. Тканинна бритва з РК-дисплеєм - це не тільки функціональний інструмент, а й стильний і сучасний пристрій. Тканева бритва Adler 9617 з РК-дисплеєм є незамінним інструментом для людей, які цінують комфорт, елегантність і ідеальні тканини. Подаруйте собі безпроблемне та ефективне видалення складок і ворсинок з вашого улюбленого одягу та домашніх тканин за допомогою цієї вдосконаленої бритви.
індикатор зарядки
індикатор рівня батареї
індикатор швидкості роботи
Три швидкості двигуна: 6500 об/хв, 7500 об/хв, 8500 об/хв Контейнер, який легко чистити
Сітка і леза з нержавіючої сталі
Робоча площа: 6,5 см
Щітка для очищення в комплекті
USB кабель (роз'єм A та штекер типу C)
Заряджається через USB порт ПК, зарядний пристрій телефону або павербанк
Час зарядки 2-3 години
Час роботи до 2 годин залежно від вибраної швидкості двигуна Літієва акумуляторна батарея 3,7В, 2000мАг
Колір: біло-золотий
Корпус з пластику ABS
Розміри продукту: 18,0 х 11,0 х 7,5 см
Потужність: 5 Вт
Живлення: USB 5В/1А
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защитная крышка для лезвий | Да |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Кнопка вкл./выкл. | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал резервуара | Непрозрачный пластик |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Сетевой адаптер | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | USB-порт, Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Белый |
| Щеточка для чистки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.29 кг |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












