Скляний чайник Adler AD1299 з заварювальним пристроєм та регулюванням температури – це незамінний прилад для кожного дому.
Завдяки можливості вибору температури від 60 до 100 градусів Цельсія, ви зможете легко налаштувати необхідну температуру для різних видів чаю та трав.
Цікаві також різні відтінки підсвічування води залежно від встановленої температури та звуковий сигнал під час запуску і після закипання. Чайник має функцію підтримки тепла і знімний кошик для заварювання.
Макс. ємність: 1,5 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
РК-дисплей, що показує поточну температуру
Звуковий сигнал під час запуску і після закипання води
Осадовий фільтр
Регульована температура приготування 40-50-60-70-80-90-100°C.
Контрольна лампа
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Знімна кришка з нержавіючої сталі.
Поворотна основа на 360°
Корпус із нержавіючої сталі
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 67 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 26,0 х 21,0 х 17,0 см.
Білий колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.66 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 235 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












