Фен потужністю 2000 Вт — чудовий вибір для людей, які цінують дбайливий догляд за волоссям і хочуть, щоб їх волосся виглядало приголомшливо.
Фен надає можливість регулювати як швидкість, так і температуру (в тому числі холодну).
До пристрою додається концентратор і дифузор, які розширюють можливості створення обраної зачіски та сушіння волосся. Крім того, фен відрізняється сучасним дизайном.
Незалежний контроль температури і потоку повітря
2 налаштування швидкості
3 налаштування температури
Функція холодного пострілу
функція ION
Сучасний дизайн
Безшумний двигун змінного струму
Концентратор і дифузор в комплекті
Шнур живлення 3м
Потужність: 2000 Вт
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.02 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 025 ₴












