Бритва для подорожей ADLER AD 2937 це практичне рішення, яке оцінить кожен чоловік, який піклується про гарний зовнішній вигляд, комфорт та мінімізацію часу, витраченого на ранкову підготовку до дня.
Наш продукт виділяється своїм дизайном, простими, але елегантними лініями та оригінальним кольором. Туристична бритва може легко поміститися в чоловічий косметичний пакетик, дорожню сумку або валізу.
Портативний, бездротовий та легкий пристрій, безсумнівно, сподобається кожному. Він добре лежить у вашій руці, і кнопка у видимому місці швидко запусне бритву. Пристрій має літій-іонний акумулятор ємністю 250 мАг, що дозволяє використовувати його без частої підзарядки.
Бритва для подорожей
Портативний
Бездротовий
Розміри: 5,6 x 2,8 x 7,8 см
Світло
Подвійна головка леза
Замок для подорожей
Зарядка USB C
Голову можна чистити під проточою водою
Магнітна кришка головки леза
Літій-іонний акумулятор ємністю 250 мАг
Робочий час до 35 хвилин
Зарядний кабель у комплекті.
Час завантаження: 85 хв
Вага: 111 грам
Тип штекера: USB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество бритвенных головок | 2 |
| Плавающие бритвенные головки | Да |
| Подвижный бритвенный блок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип электробритвы | сеточная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Быстрая зарядка | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 35 мин |
| Дисплей | Нет |
| Защитная крышка | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Индикатор остаточного заряда | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Регулировка подвижности бритвенного блока | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Серебряный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.11 кг |
| Высота | 68 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Ширина | 74 мм |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴












