Скляний чайник з регулюванням температури – пристрій, який має бути в кожному домі.
Використовуючи чайник, ви можете обрати одну з кількох температур від 60 до 100 градусів Цельсія, що дозволяє регулювати температуру води в залежності від типу чаю або трав. Чайник оснащений функцією підтримання температури. Елегантна обробка з нержавіючої сталі, стильний носик, зручна ручка для відкривання і обертове підставу полегшують використання пристрою лівшами і дітьми.
Для зручності він оснащений поворотною основою, плоским дном, нагрівачем з нержавіючої сталі і лампочкою, що сигналізує про закипання води. Скляний і елегантний, він дозволяє закип'ятити 1,7 літра води за раз.
Макс. ємність: 1,7 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Осадовий фільтр
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Знімна кришка
Поворотна основа на 360°
Корпус зі скла
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 70 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 24,0 х 21,5 х 15,5 см.
Білий колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 250 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴












