З нашим феном Camry CR 2257 потужністю 1400 Вт ви зможете висушити волосся швидше і комфортніше, ніж будь-коли!
За допомогою концентратора потік гарячого повітря можна спрямувати тільки туди, де це потрібно.
Фен оснащений двома рівнями потужності, а також дуже легкий і зручний у використанні та зберіганні. Завдяки цим перевагам наш фен стане вашим практичним другом під час створення зачіски!
Потужність: 1400 Вт
2 рівні потужності
Концентратор
Малошумний двигун
Гачок для підвішування
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 1400 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Концентратор | Да |
| Диффузор | Нет |
| Складная ручка | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.4 кг |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴












