Великий сімейний електрочайник традиційної форми глечика в сучасній версії.
Він дозволяє кип’ятити воду для 6-7 людей за один раз завдяки потужності 2200 Вт. Чайник оснащений яскравим індикатором рівня води та автоматичним вимиканням, тому він вимикається після закипання води. Захист від википання запобігає ввімкненню порожнього чайника, що економить електроенергію та підвищує безпеку користувача.
Для зручності він оснащений поворотною основою, плоским дном, нагрівачем з нержавіючої сталі і лампочкою, що сигналізує про закипання води. Скляний і елегантний, він дозволяє закип'ятити 1,7 літра води за раз.
Макс. ємність: 1,7 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Осадовий фільтр
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Знімна кришка
Поворотна основа на 360°
Корпус зі скла
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 70 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 24,0 х 21,5 х 15,5 см.
Чорний колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.65 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 240 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












