Фен ADLER AD 2248 - це елегантний і професійний фен, який допоможе вам укласти коротке, середнє або довге волосся.
Ефективний і довговічний, завдяки високоякісним матеріалам він прослужить довгі роки. Більше того, сучасні рішення також допоможуть подбати про здоров'я вашого волосся! Вам більше не доведеться турбуватися про щоденне сушіння волосся феном! Крім того, сучасний дизайн робить його ідеальним подарунком!
Сучасний фен потужністю 2400 Вт оснащений незалежними регуляторами швидкості та температури повітря, які дозволять вам швидко та комфортно налаштувати потік повітря відповідно до довжини та вологості вашого волосся. Три температурні режими та два режими швидкості повітря стануть у нагоді, якщо у вас тонке волосся, яке не можна сушити на високій температурі. Низький рівень шуму також є великою перевагою фена, що дозволяє сушити волосся, не боячись розбудити домочадців. Невеликий розмір фена та спеціальний гачок дозволяють зручно зберігати прилад. Стильний дизайн означає, що ви також можете тримати фен на видному місці у ванній кімнаті, що особливо важливо, якщо ви користуєтеся ним щодня! Шнур живлення довжиною 1,8 м та зручна ергономічна ручка - це додаткова зручність у використанні нашого продукту!
Потужність: 1800-2200 Вт
Максимальна потужність: 2400 Вт
Функція ION з вимикачем і контрольною лампою
2 налаштування швидкості
3 налаштування температури
Функція прохолодної зйомки
Концентратор
Розсіювач
Сучасний дизайн
Петля для підвішування
Шнур живлення 1,8 м
Тип вилки C
Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.65 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












