З нашим феном потужністю 1200 Вт ви можете сушити волосся швидше і комфортніше, ніж будь-коли!
За допомогою концентратора потік гарячого повітря можна спрямувати тільки туди, де це потрібно.
Фен оснащений двома рівнями потужності, а також дуже легкий, простий у використанні та зберіганні. Завдяки цим перевагам наш фен стане вашим практичним другом під час створення зачіски!
- 2 налаштування температури та швидкості повітря
Концентратор
Петля для підвішування
Складна ручка
Довжина шнура живлення: 170 см
Матеріал: пластик
Розмір пристрою: ширина: 14.8 см х висота: 17.5 см х глибина: 6.5 см
Розмір пристрою в складеному вигляді: ширина: 14,8 см х висота: 9,5 см х глибина: 6,5 см
Потужність: 1000-1200 Вт
Електроживлення: 220-240В ~ 50 / 60Гц
Тип вилки: C
Колір: перлинно-білий з рожевим покриттям
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.31 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴











