Сучасний фен потужністю 1600 Вт. Водночас невеликий і довговічний, завдяки використанню високоякісних матеріалів.
Вибір підходить для людей, які укладають волосся довше, ніж одним рухом гребінця. Різні рівні потужності обдування дозволяють регулювати швидкість сушіння волосся в залежності від ваших потреб.
Фен має ергономічну ручку і невелику вагу, що робить його зручним у повсякденному використанні. Завдяки тихій роботі двигуна, сушка волосся не заважає іншим членам сім'ї.
- 2 температурні режими
- 2 налаштування швидкості повітряного потоку
Функція холодного повітря
Концентратор
Складна ручка
Петля для підвішування
Довжина шнура живлення: 170 см
Матеріал: пластик
Розмір пристрою: ширина: 18 см х висота: 24 см х глибина: 6,5 см
Розмір пристрою в складеному вигляді: ширина: 18 см х висота: 12 см х глибина: 6,5 см
Потужність: 1400-1600 Вт
Джерело живлення: 220-240В ~ 50 / 60Гц
Тип вилки: C
Колір: чорний і фіолетовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴












