Класичний електричний чайник об'ємом 1,7 літра з термометром, який стане в пригоді на кожній кухні.
Його безпеку забезпечує блокування, що запобігає ввімкненню порожнього чайника, та автоматичне вимкнення після закипання води. Функціональність чайника підвищується завдяки стійкій основі та індикатору рівня чистої води. Максимальна потужність пристрою становить 2200 Вт, а виготовлений він з нержавіючої сталі, що робить його ідеальним рішенням для швидкого кип'ятіння води.
Для зручності він оснащений поворотною основою, плоским дном, нагрівачем з нержавіючої сталі і лампочкою, що сигналізує про закипання води. Скляний і елегантний, він дозволяє закип'ятити 1,7 літра води за раз.
Електричний чайник із термометром
Аналоговий вимірювач температури води
Максимальна ємність: 1,7 літра.
Поворотна основа на 360°
Плоский нагрівальний елемент, який легко очищається.
Градуйований рівень води
Корпус із нержавіючої сталі
Повністю знімна кришка для легкого очищення.
Осадовий фільтр
Автоматичне вимкнення після закипання води
Захист від сухого кипіння
Тепловий запобіжник
Зберігання шнура живлення
Потужність 1850-2200 Вт
Електроживлення 220-240В~ 50/60Гц
Розміри продукту: 21,5 х 23,0 х 16,0 см.
Довжина шнура живлення: 75 см
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Ширина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴












