Електричний чайник сьогодні можна знайти на більшості кухонь.
Завдяки різним функціям, цікавим проєктам та дизайну ви можете адаптувати продукт до своїх особистих вподобань та стилю облаштування приміщення. Сучасний чайник об'ємом 1,7 літра зі STRIX. Його безпеку забезпечують блокування, що запобігає ввімкненню порожнього чайника, автоматичне вимкнення після закипання води та система контролю безпеки STRIX.
Функціональність збільшується завдяки стійкій базі та читабельному світлодіодному дисплею. Він має максимальну потужність 2200 Вт та корпус з подвійними стінками, що робить його чемпіоном у швидкому кип'ятінні води. Регулювання температури приготування на 40°С/55°С/80°С/90°С/100°С. Система безпеки STRIX, ненагріваючийся корпус і світлодіодна сенсорна панель вирізняють це обладнання серед моделей, доступних на ринку.
Електричний чайник зі світлодіодним дисплеєм і регулюванням температури.
Система контролю безпеки STRIX
Макс. ємність: 1,7 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Корпус із подвійними стінками
Сенсорний дисплей
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Світлодіодний дисплей, що показує поточну температуру
Звуковий сигнал під час запуску та після закипання води
Регульована температура приготування 40°C/55°C/80°C/90°C/100°C.
Функція підтримки тепла 40°C/55°C/80°C/90°C
Макс. 24 години функція підтримки тепла
Внутрішній індикатор рівня води
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Зберігання шнура
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 75 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.75 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Да |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 171 мм |
| Глубина | 262 мм |
| Ширина | 252 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴












