З нашим феном Adler AD 2266 потужністю 1800 Вт ви зможете висушити волосся швидше і комфортніше, ніж будь-коли!
За допомогою концентратора потік гарячого повітря може бути спрямований тільки туди, де він вам потрібен.
Фен оснащений двома рівнями потужності, а також дуже легкий і простий у використанні та зберіганні. Завдяки цим перевагам наш фен стане вашим практичним другом під час створення зачіски!
2 температурні режими
2 налаштування швидкості повітря
Функція холодного струменя
Складна ручка
Концентратор
Петля для підвішування
Довжина шнура живлення: 1.7 м
Розміри виробу: 19,5 см х 22 см х 7,6 см
Розмір виробу в складеному вигляді: 19,5 см х 11,5 см х 7,6 см
Матеріал: АБС-пластик
Потужність: 1600-1800 Вт
Джерело живлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C
Колір: темно-синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.41 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴











