Парова праска Mesko 5037 у універсальному сірому кольорі.
Під елегантним корпусом прихована дійсно потужна сила у 2800 Вт. Цей сучасний пристрій з керамічною підошвою дозволяє прасувати вертикально. Завдяки керамічній підошві, праска легко ковзає по поверхні тканини, що підвищує комфорт для користувача.
Керамічне покриття підошви стійке до подряпин, тому вам не доведеться боятися прасувати навколо ґудзиків чи блискавок. Використання потужного парового удару дозволяє позбутися навіть найнеприємніших складок. Резервуар для води має ємність 170 мл, що достатньо для прасування одягу всієї родини!
Парова праска
Вертикальне прасування парою
Паровий удар 65г/хв.
Прасування парою 35г/хв.
Спрей 0,5 г/шух
Сухе прасування
Керамічна підошва: 20 x 10,5 см
Резервуар для води: 170 мл
Колір: сірий
Довжина шнура живлення: 190 см
Розміри продукту: 26.0 x 10.5 x 14.0 см
Номінальна потужність: 2200 Вт
Максимальна потужність: 2800 Вт 220-240V ~ 50/60Hz
*У новій прасці ви можете знайти залишки води, це викликано рутинним тестом ущільнення під час масового виробництва
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Паровой удар | 65 г/мин |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Скорость подачи пара | 35 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бытовой |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Наличие дисплея | Нет |
| Насадка для деликатных тканей | Да |
| Объем резервуара для воды | 0.17 л |
| Паровой носик | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Сухая глажка | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Увеличенная воронка для залива воды | Да |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.78 кг |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴












