Практична парова праска з потужністю 2200 Вт оснащена міцною підошвою з нержавіючої сталі.
Завдяки спеціально розробленим отворам для пари в підошві, праска ефективно розподіляє пару. Крім можливості безперервного виробництва пари, є також функція парового удару.
Максимальна потужність 2200 Вт
Потужність ном.1850 Вт
Підошва з високоякісної нержавіючої сталі
Спеціально розроблені парові форсунки для більш ефективного розподілу пари
Вертикальний пар і прасування
Паровий удар 60 г/хв.
Прасування з парою 35 г/хв.
Обприскувати 0,5 г/втечу
Ергономічне та просте в експлуатації регулювання температури для комфортного використання
Джерело живлення 220-240В 50/60Гц
*У новій прасці ви можете виявити залишки води, це спричинено звичайним тестом ущільнення під час масового виробництва
Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Паровой удар | 60 г/мин |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Скорость подачи пара | 35 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бытовой |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Наличие дисплея | Нет |
| Насадка для деликатных тканей | Да |
| Паровой носик | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Сухая глажка | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Увеличенная воронка для залива воды | Да |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.84 кг |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴











