Дорожня праска потужністю 1500 Вт, яка ідеально підходить під час подорожі.
Вона була підготовлена для людей, які піклуються про те, щоб виглядати елегантно навіть у таких місцях, де отримання праски недоступне. Завдяки невеликим розмірам та складній ручці він легко поміститься в будь-який багаж. Він зручний і надзвичайно легкий (всього 0,6 кг). Це дозволяє швидко регулювати температуру.
Позначки на ручці дозволяють регулювати температуру відповідно до типу прасуваного матеріалу. Це дуже зручна функція, коли людина, яка використовує цю праску, не часто прасує.
Прасування парою
Підошва NON-STICK
Складна ручка
Регулювання температури
Парове прасування 10 г/хв.
Спрей 0,3 г/стріл
Компактний розмір
Розміри пристрою 18,5*7,4*10,0 см
Довжина шнура живлення: 195 см
Колір шнура живлення: білий
Колір: біло-синій
Тип штекера: E/F
Номінальна потужність: 800 Вт
Потужність макс. 1500 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
*У новому прасці ви можете знайти залишки води, це викликано рутинним випробуванням ущільнення під час масового виробництва
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Скорость подачи пара | 10 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дорожный |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.95 м |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Наличие дисплея | Нет |
| Насадка для деликатных тканей | Да |
| Паровой носик | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Складная ручка | Да |
| Сухая глажка | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 74 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴












