Корпус у білому та зеленому кольорах приховує потужний пристрій потужністю 3000 Вт.
Його можна використовувати як горизонтально, так і вертикально. Його керамічна підошва разом з функцією парового сплеску робить прасування легким і дуже ефективним. Підошва має функцію самоочищення, яка полегшує підтримку пристрою в чистоті.
Парова праска має функції проти крапель та проти кальцій. Таким чином, його можна підтримувати в робочому стані протягом тривалого часу і не пошкодити випрасований одяг.
Потужність 2000-2400 Вт
Потужність 3000 Вт
Вертикальне прасування
Сплеск пари 70 г/хв.
Парове прасування 40 г/хв.
Спрей 0,5 г/знімка
Функція захисту від крапель
Функція проти кальційного
Функція самоочищення
Блок живлення 220-240 В 50/60 Гц
*У новому прасці ви можете знайти залишки води, це викликано рутинним випробуванням ущільнення під час масового виробництва
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Паровой удар | 70 г/мин |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Скорость подачи пара | 40 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бытовой |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Наличие дисплея | Нет |
| Насадка для деликатных тканей | Да |
| Паровой носик | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Складная ручка | Да |
| Сухая глажка | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Оливковый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.08 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 025 ₴












