Парова праска Camry CR 5036 потужністю 3400 Вт забезпечує зручне прасування.
Завдяки керамічному сплаву, вона легко ковзає по поверхні тканини, що підвищує комфорт користувача під час прасування. Використання сильного парового удару дозволяє позбутися навіть найважчих зморшок. Для безпеки праска оснащена автоматичною системою вимкнення. Крім того, вона має корисну функцію самоочищення та систему захисту від крапель.
*В інтересах безпеки користувача кожна праска наповнюється водою і проходить тестування у процесі контролю якості. Тому може трапитися так, що перед першим використанням з пристрою вийде кілька крапель води, що є нормальним явищем.
Парова праскаv
5 функцій:
- Вертикальна праска з парою
- Викид пари 95 г/хв.
- Безперервне прасування парою 50 г/хв.
- Обприскувати 0,5 г/втечу
- Сухе прасування
4 системи:
- Автоматичне ВИМКНЕННЯ
- Протикрапельний
- Антикальк
- Самоочищення
Керамічна підошва з загостреним кінчиком: 24,8 х 12,4 см
Бак для води: 360 мл
Колір: чорно-золотий
Довжина шнура живлення: 150 см
Розмір виробу: 31,0 х 12,4 х 15,0 см
Номінальна потужність 2600Вт
Максимальна потужність 3400Вт
Джерело живлення 220-240В ~ 50/60Гц
*У новій прасці ви можете виявити залишки води. Це після звичайного тесту на ущільнення
Тип вилки: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал подошвы утюга | керамика |
| Паровой удар | 95 г/мин |
| Постоянная подача пара | Да |
| Потребляемая мощность | 3400 Вт |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Скорость подачи пара | 50 г/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бытовой |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Мерный стакан | Да |
| Наличие дисплея | Нет |
| Насадка для деликатных тканей | Да |
| Объем резервуара для воды | 0.36 л |
| Паровой носик | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Складная ручка | Да |
| Сухая глажка | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Увеличенная воронка для залива воды | Да |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴












