Сучасний електричний чайник об'ємом 1,7 літра стане в пригоді на будь-якій кухні.
Його безпеку забезпечують блокування, що запобігає ввімкненню порожнього чайника, і автоматичне вимкнення після закипання води, а також система контролю безпеки STRIX. Функціональність підвищується завдяки стійкій основі та індикатору рівня чистої води.
Він має максимальну потужність 2200 Вт і виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його ідеальним рішенням для швидкого кип'ятіння води. Прилад оснащений захистом від закипання без води.
Електричний чайник
Система контролю безпеки STRIX
Максимальна ємність: 1,5 літра.
Поворотна основа на 360°
Плоский нагрівальний елемент, який легко очищається.
Градуйований рівень води
Корпус із нержавіючої сталі
Повністю знімна кришка для легкого очищення.
Автоматичне вимкнення після закипання води
Захист від сухого кипіння
Тепловий запобіжник
Зберігання шнура живлення
Чорний колір
Розміри продукту: 23,0 х 13,0 х 26,0 см.
Довжина шнура живлення: 75 см
Колір шнура живлення: чорний.
Тип штекера: E/F
Потужність 1850-2200 Вт
Електроживлення 220-240В~ 50/60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.8 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.5 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Ширина | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 425 ₴












