Сучасний фен потужністю 1200 Вт.
Водночас невеликий і довговічний, завдяки використанню високоякісних матеріалів. Вибір підходить для людей, які укладають волосся довше, ніж одним рухом гребінця.
Різні рівні потужності обдування дозволяють регулювати швидкість сушіння волосся в залежності від ваших потреб. Фен має невелику вагу, що робить його зручним у повсякденному використанні.
2 температурні режими
2 налаштування швидкості повітря
Функція холодного пострілу
Концентратор
Складна ручка
Корпус ABS пластик
Довжина шнура живлення: 182 см
Розміри пристрою: Ширина: 14 см (з концентратором), висота: 17,5 см, глибина: 6,7 см
Розміри пристрою в складеному вигляді: Ширина: 14 см (з концентратором), висота: 12 см, глибина: 6,7 см
Номінальна потужність: 1100 Вт
Максимальна потужність: 1200 Вт
Електроживлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C (16A)
Колір: темно-зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.33 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.82 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴












