З нашим феном Adler AD 2266 потужністю 1200 Вт ви зможете висушити волосся швидше і комфортніше, ніж будь-коли!
За допомогою концентратора потік гарячого повітря можна спрямувати тільки туди, де це потрібно.
Фен оснащений двома рівнями потужності, а також дуже легкий і зручний у використанні та зберіганні. Завдяки цим перевагам наш фен стане вашим практичним другом під час створення зачіски!
2 температурні режими
2 налаштування швидкості повітря
Концентратор
Складна ручка
Гачок для підвішування
Корпус: ABS пластик прогумований
Довжина шнура живлення: 182 см
Розмір пристрою: Ширина: 19 см, довжина: 21 см, глибина: 6 см
Розміри пристрою в складеному вигляді: Ширина: 20 см, довжина: 12 см, глибина: 6 см
Номінальна потужність: 1200 Вт
Максимальна потужність: 1400 Вт
Електроживлення 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C (16A)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.35 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.82 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴










