Фен AD 2267 - чудовий вибір для людей, які цінують волосся, за яким добре доглядають, і хочуть, щоб їхнє волосся виглядало приголомшливо.
Фен надає можливість регулювати швидкість і температуру (в тому числі холодну).
У комплекті з приладом ви знайдете концентратор повітря та дифузор, які розширюють можливості створення обраної зачіски та сушіння волосся. Фен має гумовий корпус і відрізняється сучасним дизайном.
2 налаштування швидкості повітря
3 температурні режими
Функція холодного пострілу
Складана ручка
Прогумоване м'яке покриття
Дифузор
Концентратор
Петля для підвішування
Потужність: 1800-2100 Вт
Максимальна потужність: 2500Вт
Довжина шнура живлення: 172 см
Розміри виробу: 27см х 20см х 7см
Розмір виробу в складеному вигляді: 15см х 20см х 7см
Колір: чорний
Електроживлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.72 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Да |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴












