У вашій ванній кімнаті недостатньо світла, що ускладнює щоденний догляд? У вас складається враження, що поточного дзеркала недостатньо і не виконує своєї функції? Або, можливо, ви шукаєте цікавий та оригінальний спосіб покращити функціональність простору над умивальником?
Світлодіодне дзеркало для ванної кімнати ADLER AD 2168 вирішить усі ці проблеми! Через кілька хвилин ви відчуєте себе в справжньому салоні краси! Практичне світлодіодне дзеркало AD2168 є ідеальною допомогою для точного гоління та ідеального макіяжу завдяки світлодіодному підсвітці та 5-кратному збільшенню.
Дзеркало монтується без одного гвинта, без використання дрилі, легко монтується і розбивається, щоб взяти, наприклад, в подорож. Продукт живиться від батарейок (3 шт. ААА).
Монтаж присоски - гвинти не потрібні
Сильне всмоктування
Легкий монтаж / демонтаж
5 разів збільшення
Поворотне дзеркало на 360°
24 світлодіодні ліхтарі
Діаметр: 20 см
Регулювання світла
Водонепроникність: IPX4
Джерело живлення: 3 X батарейки AAA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Тип | Зеркало |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.33 кг |
| Влагоустойчивость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
Информация для заказа
- Цена: 465 ₴












