Класична плойка для волосся. Завдяки системі швидкого нагрівання (PTC) та керамічним поверхням приручить навіть дійсно неслухняне волосся.
Ця плойка для волосся не пошкодить ваше волосся і є абсолютно безпечною для користувача. За допомогою цього пристрою ви можете не тільки завити волосся на хвилі, але й легко завити пряме волосся.
Якщо ви хочете мати казкове волосся, все, що вам потрібно зробити, це захопити цю плойку для волосся з брусками, налаштованими на форму людської руки, і обертовим шнуром живлення.
Керамічна технологія забезпечує рівномірний розподіл тепла
Швидке нагрівання (PTC)
Нагрівальна лампа
Зручне зчеплення та ергономічний дизайн
Закруглені краї, що запобігають опікам
Здатність створювати будь-які костюми для локонів
Поворотний кабель
Праска для завивки 25 мм
Потужність 40 Вт
Блок живлення 220В-240В ~50ГОД
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴












