Вдалий дизайн фена CR 2241 і велика потужність в 2200 Вт.
У той же час ефективні та довговічні, завдяки використанню високоякісних матеріалів. Фен підходить для будь-яких видів волосся. Різні ступені подачі повітря регулюють швидкість сушіння волосся за необхідності.
Фен CR 2241 Camry має ергономічну ручку, що робить його зручним у повсякденному використанні. Крім того, фен дозволяє контролювати температуру повітря. У комплекті є концентратор та дифузор для більшого комфорту.
Потужність: 2200 Вт.;
Клас енергоспоживання: А+;
Захист від перегріву;
2 швидкості;
2 температурних режиму;
Подача холодного повітря;
2 насадки: концентратор, дифузор;
Петля для підвішування;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 2 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Мощность фена | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Холодный обдув | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.68 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Независимая регулировка скорости и температурного режима | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Терморегулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴







