Класичний електрочайник об'ємом 1,0 літра стане в пригоді на будь-якій кухні, в офісі та студентському гуртожитку.
Для безпеки він оснащений функцією автоматичного вимкнення, яка захищає чайник від закипання на суху і вимикає його відразу після закипання води. Чайник оснащений фільтром, який затримує осад, що покращує смак та якість води.
Його функціональність збільшується завдяки стійкій основі та яскравому індикатору рівня води. Дуже зручно завдяки плоскому дну і поворотній основі на 360 градусів. Чайник може похвалитися своєю економічністю - потужністю 850 Вт.
Макс. ємність: 1,0 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Осадовий фільтр
Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правшів, так і для лівшів.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Контрольне світло
Покажчик рівня води
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Корпус із міцного поліпропілену.
Зберігання шнура
Довжина шнура живлення: 70 см
Електроживлення: 230 В ~ 50 Гц.
Номінальна потужність: 850 Вт
Розміри виробу: 20,7 х 18,5 х 15,3 см.
Білий колір
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.5 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 165 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Ширина | 195 мм |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴












