
Багатофункціональний гриль Adler AD 3066
860 ₴
- Готово к отправке
- Код: AD3066
+380 (97) 614-28-57
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Багатофункціональний тостер - ідеальне обладнання для приготування різноманітних страв!
Цей універсальний пристрій дозволяє готувати омлети, запіканки, а також смажити на грилі м'ясо, овочі, рибу, морепродукти та інші закуски - як солоні, так і солодкі. Просто засипте в тостер всі ваші улюблені інгредієнти, і вже через кілька хвилин ви зможете насолоджуватися чудово хрусткими шматочками піци, смачним омлетом, яєчнею або найкращими сосисками на грилі.
Завдяки антипригарному покриттю нагрівальних пластин процес приготування їжі стає легким і зручним. Овальна нагрівальна пластина розміром 18,0 см х 9,0 см забезпечує відповідну поверхню для підсмажування тостів, приготування на грилі та випікання. Крім того, ручка, що не нагрівається, і стійкі гумові ніжки з обох боків гарантують безпеку використання. Це не просто тостер - це справжній союзник на кухні, який подарує вам багато кухонних натхнень.
Універсальний пристрій для випікання (двосторонній):
Ідеальний пристрій для приготування
-омлетів, запіканок
-м'яса, ковбас, овочів, риби, морепродуктів на грилі
-солоних і солодких закусок
Антипригарне покриття нагрівальних пластин
Овальна нагрівальна пластина (18,0 см х 9,0 см)
Прохолодна ручка
Контрольна лампа
Стійкі гумові ніжки з обох боків
Розміри пристрою 32,0 см х 12,0 см х 9,5 см
Довжина шнура живлення: 70 см
Колір шнура живлення: чорний
Тип вилки: E/F
Колір пристрою: чорний
Номінальна потужність: 750 Вт
Максимальна потужність: 900Вт
Електроживлення 220-240В ~ 50/60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Плоская нагревательная плита |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Габаритные размеры гриля | |
| Высота | 95 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 90 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 180 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴











