М'ясорубка з подрібнювачем ADLER AD 4813 - один з тих пристроїв, без яких важко уявити легке та приємне приготування їжі. В основному тому, що це обладнання, корисне для переробки, а також інші продукти: горіхи, овочі та фрукти.
Якщо ви шукаєте нову м'ясорубку, вам слід подумати про покупку цієї конкретної моделі.
Машина поставляється з трьома ситами з нержавіючої сталі.
Овочевий подрібнювач з трьома лезами полегшить приготування салату на вечерю, оскільки він створює: тонкі чіпси або густу стружку або скибочки овочів, ідеально підходять для запіканок.
Машина також поставляється з насадкою для ковбаси та насадкою Kebbe, що дозволяє вам відчути себе професійним шеф-кухарем і подбати про здорову їжу для сім'ї. На додаток до шліфувального агрегату No5, сит, слайсера та насадок, пристрій має вбудоване відділення для зберігання аксесуарів, що полегшує їх зручне зберігання в одному місці. Машина проста в установці, а хрестовий ніж з нержавіючої сталі гарантує багато років безпроблемного використання. Максимальна потужність пристрою становить 2000 Вт, а це означає, що ви можете швидко та ефективно подрібнити навіть велику кількість м'яса за коротший час, ніж при використанні традиційної м'ясорубки. Корпус з нержавіючої сталі надає пристрою стильний вигляд і полегшує очищення виробу після використання.
М'ясорубка No5 з подрібнювачем
Продуктивність: 1,0 кг / хв.
Корпус з нержавіючої сталі
Шліфувальний блок No. 5
3 сита з нержавіючої сталі:
Сито 3 мм - тонка сітка для подрібнення до досить компактної, рівномірної консистенції. Ідеально підходить для начинки та паштету.
Сито 5 мм - середня сітка для подрібнення м'яса для котлет з фаршу, гамбургерів, фрикадельок та начинок для пельменів, млинців та коржів. За допомогою цього ситеча ви також можете подрібнити овочі, твердий сир і навіть горіхи.
Сито 7 мм - товста сітка для м'ясного фаршу з чіткою структурою. Ситечко призначене для виробництва ковбас та потоків.
Ковбасна насадка
Вкладення Kebbe
Хрестовий ніж з нержавіючої сталі
Овочевий подрібнювач з 3 лезами:
- тонкі чіпси
- густа стужка
- скибочки
Вбудоване сховище аксесуарів
Легко зібрати
Шнур живлення lengh: 102см
Колір корпусу: сріблястий / чорний
Сировина корпусу: нержавіюча сталь / ABS-пластик
Максимальна потужність: 2000 Вт
Потужність: 600 Вт
Джерело живлення: 220-240 В 50 / 60 Гц
Розміри корпусу без аксесуарів: 28,0 x 19,5 x 16,5 см
Матеріал корпусу: пластик / метал
Колір корпусу: Чорний / Сріблястий
Колір шнура живлення: чорний
Довжина шнура живлення: 105 см
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 165 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.05 м |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Количество насадок для шинковки | 1 |
| Материал лотка | металл |
| Материал рабочей камеры | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Да |
| Насадка-шинковка | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴












