М'ясорубка ADLER AD 4803 - це високоякісний продукт для людей, які цінують багатозадачність пристрою. З його допомогою ви приготуєте домашню ковбасу, ви подрібните трохи м'яса для ваших улюблених фрикадельок. Чого ще ти можеш хотіти?! За кілька простих кроків і без зайвих зусиль ви можете приготувати приємну вечерю для всієї родини!
З максимальною потужністю 2000 Вт ви можете подрібнити м'ясо або інші продукти без будь-яких проблем і лише однією кнопкою. Весь пристрій виготовлений з високоякісних довговічних матеріалів і його легко зібрати разом, а також очистити. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати барабан або насадку, поставити машину в обране місце і використовувати її! Просте використання також полегшується двома передачами: вперед і назад, що позбавляє від необхідності відкручувати машину щоразу, коли щось застрягає в тілі під час шліфування. У комплект входить штовхач, лоток та численні насадки, які полегшують обробку не тільки м'яса, але й овочів та фруктів.
Що відрізняє нашу м'ясорубку від подібних продуктів на ринку, так це численні аксесуари для роботи з різними продуктами харчування. Завдяки їм ви швидко приготуєте основну страву, салат і десерт на вечерю! Базовий набір містить три тарілки з отворами різних розмірів (для ковбаси, маку та середнього диска). Кнопка ввімкнення/вимкнення розташована в легкодоступному місці, щоб використання пристрою було дійсно зручним! Вам не потрібно турбуватися про очищення окремих елементів. Просто протріть тіло вологою ганчіркою. Знімні елементи можна очистити делікатною щіткою, теплою водою та м'яким миючим засобом.
Потужність 800 Вт
Максимальна потужність: 2000 Вт
Функціональний імпульс
Зміст включає:
3 сита
Сито середнього розміру
сито для подрібнення
макане сито
Плунжер
ковбасний наповнювач
Розміри пристрою: 38,4 x 16,2 x 34,2 см
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: Білий
Колір шнура живлення: Білий
Довжина шнура живлення: 128 см
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальная мощность | 800 Вт |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Высота | 384 мм |
| Глубина | 342 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.28 м |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Материал лотка | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴










