Міцний пристрій для тих, хто бажає приготувати домашні ковбаси та фарш. Він оснащений трьома ріжучими ситами (замінними): один для фаршу, другий для маку, третій має отвори середнього розміру.
У комплект також входять плунжер і ковбасний наповнювач. Весь пристрій виготовлений з міцних матеріалів, які легко розібрати та очистити. Крім режиму вперед, він має функцію зворотного ходу.
Зазвичай пристрій має максимальну потужність 350 Вт з потужністю важеля 1500 Вт.
Потужність 350
Максимальна потужність 1500 Вт
2 передачі:
вперед
Реверс
Зміст включає:
Сито 3 мм - тонка сітка для подрібнення до досить компактної, рівномірної консистенції. Ідеально підходить для начинки та паштету.
Ситечко 5 мм - середня сітка для подрібнення м'яса для котлет з фаршу, гамбургерів, фрикадельок та начинок для пельменів, млинців та коржів. За допомогою цього ситеча ви також можете подрібнити овочі, твердий сир і навіть горіхи.
Ситечко 7 мм - товста сітка для подрібнення м'яса з чіткою структурою. Ситечко призначене для виробництва ковбас та потоків.
Плунжер
ковбасний наповнювач
Розміри пристрою: 29,5 x 15,2 x 30,3 см
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: Білий
Колір шнура живлення: Білий
Довжина шнура живлення: 105 см
Тип штекера: C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Номинальная мощность | 350 Вт |
| Реверс | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Высота | 295 мм |
| Глубина | 303 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.05 м |
| Количество насадок для приготовления колбас | 1 |
| Материал лотка | металл |
| Насадка для приготовления колбас | Да |
| Насадка-кеббе | Да |
| Прорезиненные ножки | Да |
| Толкатель | Да |
| Формовочная насадка для фарша | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴










