Піч Adler ємністю 26 л з функцією конвекції - це незамінний інструмент на вашій кухні, який дозволить вам створювати чудові страви з унікальним смаком і текстурою.
Це дозволяє готувати смажене м'ясо, торти, запіканки та інші страви, які вимагають високої температури. Нагрівальні елементи виготовлені з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує їх довговічність та надійність.
Духовка дає вам вибір з 6 способів нагрівання - зверху / знизу або як зверху, так і знизу. Функція конвекції є однією з ключових особливостей цієї духовки, яка дозволяє рівномірно розподіляти тепло всередині пристрою. Завдяки цьому ваші страви будуть такими ж смачними та ароматними, як і ті, що готуються найкращими кухарями. Відтепер випічка, гриль або нагрівання стають надзвичайно простими та ефективними. Контроль температури є ще однією перевагою цієї духовки.
Завдяки можливості точно регулювати температуру відповідно до вимог конкретного рецепту, ви отримуєте повний контроль над процесом приготування. Незалежно від того, чи готуєте ви ніжні торти, соковиті печені або хрусткі запіканки - піч Адлер ємністю 26 л виконає будь-які виклики. Духовка оснащена двошаровими скляними дверцятами, завдяки яким вони забезпечують кращу теплоізоляцію, а це означає, що тепло зберігається всередині духовки і не виходить зовні. Це сприяє ефективному використанню енергії та економії часу під час випічки.
Вбудований таймер з діапазоном від 0 до 90 хвилин забезпечує ще більше свободи на кухні.
Ємність 26 л
Функція конвекції
Регулювання температури:
- Функція конвекції: 0-245°C
- Випічка без конвекції: 0-220°C
Таймер: 0-90 хвилин
Звук закінчення таймера
Нагрівальні елементи з нержавіючої сталі
Нагрівальні елементи великого розміру рівномірно розподіляють тепло
6 режимів випічки:
-Тільки зверху
-Тільки знизу
-Зверху + знизу разом
-Зверху + знизу разом з функцією конвекції
-Верхня сторона з функцією конвекції
- Нижня сторона з функцією конвекції
Лампа Bulit-in
Аксесуари в комплекті:
-сітка для випічки, виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, також може відігравати роль полиці
-емований глибокий деко для випічки
Глибокий деко можна використовувати як форму для смаження
Порожнинна сировина: алюміній та цинк Aluzinc
Зовнішня сировина житла: холоднокатана сталь
Колір корпусу: чорний матовий
Теплова ізоляція високого класу, що застосовується всередині стін
Двошарові скляні двері
Загартоване дверне скло
Зовнішні розміри: 50.0x33.0x33.0см
Внутрішні розміри: 37,6x25,3x27,0 см
Довжина шнура живлення: 130 см
Колір шнура живлення: чорний
Тип штекера: E/F
Номінальна потужність 1500 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Зроблено в Туреччині
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гриль | Да |
| Количество режимов приготовления | 6 |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 245 град. |
| Максимальное время установки таймера | 90 мин |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка дверцы духового шкафа | Да |
| Вариант установки | Независимый |
| Количество стекол в дверце духовки | 1 |
| Максимальная мощность микроволн | 1500 Вт |
| Материал фасада | Нержавеющая сталь |
| Объем духового шкафа | 26 л |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип гриля | электрический |
| Тип дверцы духового шкафа | Откидная |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Элементы управления | Поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴












