Піч Adler ємністю 22 л та функцією конвекції - незамінний інструмент на вашій кухні, який дозволить вам створювати ідеальні страви з унікальним смаком та консистенцією.
Це дозволяє готувати смажене м'ясо, тістечка, запіканки та інші страви, що вимагають високої температури. Нагрівальні елементи виготовлені з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує їх довговічність та надійність.
Духовка дозволяє вибрати 5 способів нагрівання - зверху/знизу або одночасно зверху і знизу. Функція конвекції є однією з ключових особливостей цієї духовки, яка дозволяє рівномірно розподіляти тепло всередині пристрою. Завдяки цьому ваші страви будуть такими ж смачними та ароматними, як і ті, що готуються найкращими кухарями. Регулювання температури є ще однією перевагою цієї духовки. Діапазон від 0 до 230°C, що забезпечує точний контроль над процесом випічки. Завдяки можливості точно регулювати температуру відповідно до вимог конкретного рецепту, ви отримуєте повний контроль над процесом випічки.
Духовка оснащена двошаровими скляними дверцятами, що забезпечує кращу теплоізоляцію, а це означає, що тепло зберігається всередині духовки і не виходить назовні. Це сприяє ефективному використанню енергії та економії часу при випічці. Вбудований таймер від 0 до 60 хвилин забезпечує ще більше свободи на кухні. Тепер вам не потрібно турбуватися про те, щоб забути страву в духовці. Встановіть відповідний час і дайте духовці зробити все інше. Акустичний сигнал повідомить вас, коли ваша їжа буде готова до подачі.
Електрична духовка Adler - ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність, ефективність та універсальність на кухні. Його різні функції та проста експлуатація роблять випічку задоволенням, а не рутиною. Крім того, його стильний дизайн підійде до будь-якого інтер'єру кухні.
Електрична піч
Ємність 22 л
Функція конвекції
Регулювання температури: 0 - 230°C
Таймер: 0-60 хвилин
Звук закінчення таймера
Внутрішня лампа
Нагрівальні елементи з нержавіючої сталі
5 режимів випічки:
- Верхній обігрівач
- Нижній обігрівач
- Верхній і нижній обігрівач
- Верхній обігрівач з функцією конвекції
- Верхній і нижній нагрівач з функцією конвекції
Внутрішня лампа
Аксесуари в комплекті:
- решітка для випічки
- деко для випічки
- ручка лотка
Колір корпусу: чорний
Двошарові скляні двері
Загартоване дверне скло
Зовнішні розміри: 45,5 x 30,0 x 37,0 см
Внутрішні розміри: 30,5 x 23,5 x 30,0 см
Довжина шнура живлення: 92 см
Колір шнура живлення: чорний
Тип штекера: E/F
Номінальна потужність 1300 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество режимов приготовления | 5 |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.25 кг |
| Высота | 370 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее освещение | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокировка дверцы духового шкафа | Да |
| Вариант установки | Независимый |
| Количество стекол в дверце духовки | 1 |
| Максимальная мощность микроволн | 1300 Вт |
| Материал фасада | Нержавеющая сталь |
| Объем духового шкафа | 22 л |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Тип дверцы духового шкафа | Откидная |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Элементы управления | Поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴











