Функціональна пароварка потужністю 800 Вт. Завдяки багатошаровим контейнерам це дозволяє готувати кілька страв одночасно.
Пара, що утворюється, циркулює всередині пристрою, забезпечуючи рівномірне нагрівання всіх продуктів. Відмінний пристрій для людей, які цінують легку їжу без жиру. Пароварку можна використовувати як для овочів, м'яса, так і для риби. Він також має вбудовані підставки для приготування яєць. Крім того, пароварка характеризується швидким часом початку генерації пари, що прискорює приготування їжі.
Завдяки вбудованому таймеру легко отримати потрібну кількість приготування їжі.
Потужність 800 Вт
Три прозорі парові турбопарові резервуари
Складні контейнери один до одного
Вбудовані підставки для приготування яєць
Резервуар для конденсації
Накладання Turbo Steam
Рисова миска
Ємність 9 літрів
Напівпрозорий контейнер для води
Внутрішній та зовнішній індикатор рівня води
Виробництво пари через 40 секунд з моменту включення
Можливість готувати кілька різних страв одночасно
Неогріваючі ручки та кришка
Можливість додавання води під час приготування їжі
Регулювання часу випаровування, макс. 60 хв.
Індикатор живлення ligh
Тип штекера: E/F
Розміри продукту: 56,5 x 56,8 x 28,4 см
Колір корпусу: Білий
Матеріал корпусу: пластик
Колір кабелю: Білий
Довжина кабелю: 107 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Звуковой сигнал | Да |
| Количество емкостей | 3 |
| Количество ярусов пароварки | 3 |
| Максимальное время установки таймера | 60 мин |
| Материал емкостей | пластик |
| Общий объем | 9 л |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термостат | Да |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Быстрый пар | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.07 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Чаша для риса | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 284 мм |
| Глубина | 568 мм |
| Ширина | 568 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴










