Чайник оснащений яскравим індикатором рівня води та функцією автоматичного відключення, тому він вимкнеться після закипання води.
Захист від википання запобігає увімкненню пустого чайника, що економить електроенергію та підвищує безпеку користувача. Більше того, осадовий фільтр забезпечує відповідну якість води.
Для зручності користувача чайник оснащений поворотною основою на 360 градусів і плоским дном. Сучасний і зручний чайник. Вміщує до 1,7 л води
Макс. ємність: 1,7 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Осадовий фільтр
Контрольна лампа
Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правшів, так і для лівшів.
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Корпус із міцного поліпропілену.
Компактна опорна плита з відділенням для шнура
Перемикач відкритої кришки
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення: 68 см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 23,0 х 21,0 х 16,0 см.
Білий колір
Колір ручки: сірий.
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.68 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 165 мм |
| Ширина | 205 мм |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴












