Великий сімейний електричний чайник, що дозволяє закип'ятити воду для 6-7 осіб за один раз завдяки потужності 2200 Вт.
Чайник оснащений яскравим індикатором рівня води та автоматичним вимкненням, тому він вимкнеться після закипання води. Захист від википання запобігає включенню порожнього чайника, що економить електроенергію та підвищує безпеку користувача. Крім того, фільтр для осаду забезпечує відповідну якість води.
Для зручності користувача чайник оснащений поворотною основою на 360 градусів і плоским дном. Сучасний і зручний чайник. Вміщує до 1.8 л води
Макс. ємність: 1.8 л
Плоский нагрівальний елемент із високоякісної нержавіючої сталі.
Автоматичний захист від кип'ятіння без води
Осадовий фільтр
Світлодіодне підсвічування під час кип'ятіння
Двосторонній покажчик рівня води однаково зручний як для правшів, так і для лівшів.
Автоматичне вимкнення
Поворотна основа на 360°
Пластиковий
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц.
Довжина шнура живлення:6.5см.
Номінальна потужність: 1850 Вт
Потужність макс. 2200 Вт
Розміри виробу: 23,0 х 22,0 х 16,5 см.
Білий колір
Тип штекера: E/F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.8 л |
| Покрытие нагревательного элемента | покрытие из нержавеющей стали |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 0.64 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 245 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 215 мм |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴









