Електричний гриль Adler 3052 з максимальною потужністю 1200 Вт дає можливість приготувати широкий вибір гарячих страв - від підсмажених гамбургерів, через стейки, свинячу шийку, курку та інше м'ясо, до овочів і сиру на грилі.
Пластини захищені тефлоновим покриттям, завдяки чому посуд не прилипає, а подальше миття займає буквально мить. Крім того, покриття дозволяє готувати на грилі без додавання жиру, а отвір для стікання жиру робить страви здоровішими.
Розмір плити 23*14,5 см
Регульований нахил пластини
Антипригарні пластини для гриля
Дві контрольні лампи для живлення та заднього ходу
Крута сенсорна ручка
Протиковзкі гумові ніжки
Зберігання у вертикальному положенні
Розмір приладу 27*22*8,5 см
Довжина шнура живлення: 70 см
Колір шнура живлення: чорний
Колір: чорно-сріблястий
Тип вилки: E/F
Номінальна потужність: 700 Вт
Потужність макс. 1200 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Решетка |
| Тип прибора | Электрический гриль-барбекю |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 1.29 кг |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 230 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴












