Електричний гриль Camry CR 3053 максимальної потужності 2800 Вт дозволяє готувати широкий спектр гарячих страв – від гамбургерів, стейків, курки та іншого м’яса до сиру та овочів на грилі.
Нагрівальні пластини покриті тефлоновим покриттям, завдяки якому їжа не прилипає, тому ви можете очистити гриль за лічені секунди. Це також дозволяє готувати здоровіші страви, оскільки вам не потрібно використовувати жир. CR 3053 має достатньо велику зону гриля, щоб приготувати їжу для сім’ї чи компанії друзів.
Функція настільного гриля: 180˚
Площа гриля в розкладеному вигляді: 1288 см2
Велика площа тарілки 28*23 см
Регульований нахил пластини
Контроль температури
Антипригарні пластини для гриля
Контрольні лампи
Піддон для крапель
Шпатель в комплекті
Крута сенсорна ручка
Протиковзкі гумові ніжки
Зберігання у вертикальному положенні
2 ємності для злитого жиру
Шпатель для чищення дисків з язичками для легкого видалення пригарів входить в комплект
Розмір приладу 33*33*11 см
Довжина шнура живлення: 70 см
Колір шнура живлення: чорний
Колір: чорно-сріблястий
Тип вилки: E/F
Номінальна потужність: 2000 Вт
Потужність макс. 2500 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Германия |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Решетка |
| Тип прибора | Электрический гриль-барбекю |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Безопасное автоотключение | Да |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Глубина рабочей поверхности | 280 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 875 ₴











