Мультиварка Adler 6413r - ідеальне рішення для людей, які хочуть, щоб страви не втрачали своїх смакових і корисних властивостей в процесі приготування.
Страви, приготовані в мультиварці, багаті мікроелементами і вітамінами, які руйнуються під час традиційного приготування при температурах, близьких до температури кипіння. Знімну керамічну миску легко чистити. Його натуральна сировина не змінює смак страв і гарантує рівномірний розподіл тепла і його тривале збереження в страві. Незважаючи на те, що пристрій гарячий під час роботи, ручка, що не нагрівається, забезпечує комфортне використання. Скляна кришка виготовлена з безпечного загартованого скла, що дозволяє легко контролювати процес приготування, не відкриваючи чашу. Обсяг чаші - 5,8 л - дозволяє приготувати страву в одній каструлі для великої родини або на 2 дні. Пристрій має 3 рівні температури приготування: низький, середній і високий, які ви можете налаштувати відповідно до типу їжі, яку ви готуєте.
З практики - бігос, приготований в мультиварці - варений 10 годин на режимі LOW, на смак нагадує бабусин бігос, який готували кілька днів по черзі варіння та охолодження. Для приготування м'ясних страв, рагу, фрикадельок прилад буде працювати в режимі LOW і часом 8 годин. Страва з макаронами (спагетті болоньєзе) має чудовий смак, якщо мультиварка встановлена на ВИСОКУ на 4 години. Супи та бульйони здивують вас глибиною смаку після 6 годин приготування в режимі HIGH. Чашу та кришку можна мити в посудомийній машині.
Соковиті страви з особливим смаком
Максимум мінеральних речовин і вітамінів у приготованих стравах
Об'єм 5,8 л - до 10 порцій
Знімна керамічна миска
Кришка із загартованого скла
Безпека кришки та каструлі в посудомийній машині
3-х ступеневе регулювання потужності: висока, низька і середня
Чудові ручки
Нековзкі ніжки
Корпус з нержавіючої сталі
Колір корпусу: червоний
Тип вилки: E / F
Колір шнура живлення: чорний
Довжина шнура живлення: 95 см
Розмір виробу: 36,5х32,4х24,8 см
Потужність: 290 Вт
Налаштування LOW: Споживана потужність: 210 Вт Діапазон температур: 85-100 виміряно 6-10 годин від початку приготування.
Налаштування MED: Споживана потужність: 210-290 Вт Діапазон температур: 85-100 вимірюється через 6-10 годин від початку приготування.
Налаштування HIGH: Споживана потужність: 290 Вт Діапазон температур: 90-100 виміряно 6-10 годин від початку приготування.
Напруга: 220-240В ~50Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ приготовления | 3 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 5.8 л |
| Покрытие чаши | Антипригарное |
| Потребляемая мощность | 290 Вт |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Fast-food |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.15 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Крупа | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Тушение | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 550 ₴












