Класична плойка для волосся. Завдяки системі швидкого нагріву (PTC) і керамічних поверхонь приборкує навіть дуже неслухняне волосся. Ця плойка не пошкодить волосся і абсолютно безпечна для користувача.
За допомогою цього приладу ви можете не тільки завити волосся хвилями, але й легко завити пряме волосся. Якщо ви хочете мати неймовірне волосся, все, що вам потрібно зробити, це взяти цю плойку для волосся з стрижнями, відрегульованими за формою людської руки, і шнуром живлення, що обертається.
Стовбур з керамічним покриттям
Діаметр: 25 мм
Довжина нагрівального елементу: 13,5 см
Індикатор живлення
Затискач
Холодний сенсорний наконечник
Стенд
Довжина шнура живлення: 188 см
Поворотний шнур
Колір шнура живлення: чорний
Тип вилки: C
Розміри виробу: довжина: 34 см x висота: 6,3 см x глибина: 3,5 см
Номінальна потужність: 45W
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Колір: чорний з елементами золота
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.88 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Нет |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴











