Класична плойка для волосся. Завдяки системі швидкого нагріву (PTC) і керамічних поверхонь приборкує навіть дуже неслухняне волосся.
Ця плойка не пошкодить волосся і абсолютно безпечна для користувача. За допомогою цього приладу ви можете не тільки завити волосся хвилями, але й легко завити пряме волосся. Якщо ви хочете мати неймовірне волосся, все, що вам потрібно зробити, це взяти цю плойку для волосся з стрижнями, відрегульованими за формою людської руки, і шнуром живлення, що обертається.
Стовбур з керамічним покриттям
Діаметр: 19 мм
Ручка налаштування температури: 0-1-2-3-4
4 режими температури: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C
Індикатор готовності до використання
Автоматичне відключення через 60 хвилин
Захист від перегріву
Холодний сенсорний наконечник
Довжина нагрівального елементу: 12,5 см
Довжина шнура живлення: 180 см
Поворотний шнур
Складна підставка
Номінальна потужність: 36 Вт
Максимальна потужність: 160 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.29 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 19 мм |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Нет |
| Насадка для спиральной завивки | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Ширина пластин | 19 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴












