Плойка для волосся потужністю 35 Вт з чорними керамічними пластинами.
Вона служить для успішного випрямлення пасом волосся, які мають тенденцію стирчати або скручуватися. Це чудовий вибір для людей, яким важливо мати просте волосся. Завдяки керамічному покриттю волосся набагато менше пошкоджується в процесі нагрівання і випрямлення, ніж у випадку використання випрямляча для волосся з металевим корпусом. Плойка для волосся дуже легка і зручна у використанні.
Вишукані чорні керамічні пластини
Швидкий нагрів (PTC)
Перемикач ON/OFF
Світловий індикатор живлення
Поворотний шнур
Сучасний, ергономічний дизайн
Розміри нагрівальних плит: 20х90 мм
Потужність 32W
Живлення: 220-240В~50Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 32 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.26 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 20 мм |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Ширина пластин | 20 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴











