Інноваційний інфрачервоний випрямляч AD2318 оснащений керамічними пластинами, які забезпечують безпечне випрямлення волосся. Інфрачервона технологія забезпечує ще більш рівномірний розподіл тепла по поверхні плиток, надаючи волоссю красивий і здоровий вигляд.
Пристрій має контроль температури в діапазоні 150 ° C - 230 ° C, що дозволяє оптимально адаптувати його до типу вашого волосся. Випрямляч має дуже ергономічну, зручну форму і характеризується швидким нагріванням. Закруглені краї запобігають випадковому торканню гарячих нагрівальних пластин, а нагрівальні пластини ідеально притискають пасма волосся з обох сторін. Максимальна потужність пристрою становить 120 Вт.
Вам набрид старий випрямляч для волосся? Шукаєте інноваційну модель цього приладу, яка ще й подбає про здоров'я вашого волосся? Чи важливий для вас зовнішній вигляд обладнання, яке ви використовуєте? Якщо ви відповісте ствердно хоча б на одне з цих запитань, у нас є те, що ідеально підходить для вас! Праска для волосся ADLER AD 2318 з інфрачервоною технологією - це продукт, який задовольнить потреби кожного з нас!
Ми любимо дбати про нашу зачіску на роботу, у особливих випадках, а також у звичайні дні. На жаль, використання фенів, електричних щіток, бігуді та випрямлячів дуже часто не підходить для здоров'я нашого волосся. Ми бачимо, що вони стають сухими, електризуються в будь-яку погоду і з'являються посічені кінчики. Тому, якщо ми не хочемо відмовлятися від частого догляду та укладання, ми повинні вибрати обладнання, яке також допоможе здоров’ю нашого волосся. Наш випрямляч використовує інфрачервону технологію, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла, забезпечуючи здоровий і красивий вигляд волосся. Крім того, пристрій оснащено керамічними плитками, які забезпечують безпечне випрямлення волосся. Завдяки відповідній ширині вони ідеально прилягають до пасм і притискають їх. Більше ніяких спалених пасом!
Якщо комусь потрібні додаткові аргументи, чому варто вибрати нашу пропозицію, просто подивіться на дизайн нашого пристрою. Він не тільки виглядає красиво, але й зручна ручка та ергономічна форма дозволяють легко маневрувати випрямлячем під час укладання як короткого, так і довгого волосся. Заокруглені краї нагрівальних плит допоможуть уникнути опіків. Комфорт використання також обумовлений тим, що прилад дуже швидко нагрівається (PTC), а завдяки плавному регулюванню температури можна вибрати її діапазон від 150 до 230C. Нам більше не потрібно хвилюватися, що випрямляч буде занадто гарячим для нашого тонкого волосся або не впорається з випрямленням густих локонів. Максимальна потужність приладу становить 120 Вт. Щоб насолодитися прямим і блискучим волоссям, потрібно всього кілька хвилин!
Інфрачервоний випрямляч для волосся
Керамічні пластини забезпечують безпечне випрямлення волосся
Розмір тарілок: 11х3 см
Регулювання температури: 150°C - 230°C
Швидкий нагрів (PTC)
Інфрачервона технологія рівномірно розподіляє тепло
Інфрачервона технологія, що забезпечує здоровий і красивий вигляд волосся
Зручна ручка та ергономічний дизайн
Закруглені краї запобігають опікам
Пластини ідеально лягають на пасма волосся
Потужність: 35 Вт
Максимальна потужність: 120 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 30 мм |
| Дисплей | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 150 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Ширина пластин | 30 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 725 ₴












