Випрямляч 45 Вт з керамічними пластинами та налаштуванням температури. Ефективно випрямляє кучеряве волосся.
Рухомі пластини ідеально притискають пасма волосся. Заокруглені краї пластин запобігають сплутуванню волосся. Хороший вибір для людей, яким важлива гладка зачіска. Керамічна плитка забезпечує безпечне випрямлення волосся. Випрямляч легкий і зручний у використанні. Пристрій також має регулювання температури в діапазоні 140-220 градусів Цельсія.
Праска для волосся - це пристрій, який допоможе вам значно прискорити та полегшити ранкову підготовку до роботи, навчання, а також підготовку до вечірки чи зустрічі з родиною та друзями. Керамічний випрямляч ADLER AD 2319 - це продукт, який сподобається навіть найвимогливішим клієнтам і приборкає кожне неслухняне пасмо. Це прилад, який допоможе вам подбати не тільки про елегантну та стильну зачіску, а й про здоров'я нашого волосся! Так, навіть висока температура може бути безпечною для нашого волосся, якщо ми виберемо якісне обладнання.
Занадто висока температура впливає на структуру волосся, пошкоджує кутикули та викликає завивання або статику. Однак не варто відмовлятися від гладких зачісок! Достатньо лише скористатися приладом для укладання волосся, який не тільки не зашкодить пасмам, але й покращить їх вигляд! Випрямляч з керамічними пластинами - це продукт, який розгладить кучеряве або хвилясте волосся всього за кілька хвилин. Наш продукт оснащений 5 налаштуваннями температури від 140 до 220C, завдяки яким ви можете налаштувати роботу приладу відповідно до стану вашого волосся або типу зачіски, яку ви хочете отримати. Вам більше не потрібно хвилюватися, що ваше волосся занадто густе, і ніщо не допоможе його випрямити, або що волосся занадто тонке чи пошкоджене, і занадто висока температура зашкодить їм. Випрямляч виготовлений з керамічних пластин, які гарантують безпечне випрямлення волосся. Це також ідеальний матеріал, якщо ми хочемо випрямити фарбоване волосся. Велика поверхня і плаваючі пластини, які ідеально покривають пасма, гарантують рівномірний розподіл тепла.
Плаваючі пластини - не єдина зручність, їх закруглені краї полегшать роботу над гладкою зачіскою. Вони запобігають сплутуванню волосся і захищають від появи некрасивих вигинів. Зручна ручка та шнур, що обертається на 360°, спрощують використання випрямляча в будь-яких умовах. Ергономічна форма дозволяє комфортно працювати як з коротким, так і з довгим волоссям. Вам більше не доведеться хвилюватися, якщо випрямляч буде занадто гарячим для тонкого волосся або не зможе випрямити більш товсті пасма. З максимальною потужністю 250 Вт вам знадобиться лише кілька хвилин із нашим продуктом, щоб насолодитися прямим і блискучим волоссям!
5 режимів нагрівання: 140°C, 160°C, 180°C, 200°C, 220°C
Дисплей: LCD
Колір дисплея: червоний
Керамічні плити - рівномірний розподіл тепла
Підвісні пластини - безпечне випрямлення волосся завдяки відділенню нагрівального елемента від корпусу
Плаваючі пластини для ідеального тиску на волосся
Розмір тарілок: 10 х 2,5 см
Холодний наконечник: 1 см - безпечне притискання пластин без опіків
Шнур живлення, що обертається на 360°
Довжина шнура живлення: 183 см
Довжина, ширина, висота виробу: 28 х 2,5 х 4 см
Блокування плеча: немає
Номінальна потужність: 45 Вт
Максимальна потужність: 250 Вт
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Тип вилки: C
Колір: білий перлинний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.83 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴












