Здорове та блискуче волосся - мрія кожного. Вони є ознакою здоров'я і додають стилю будь-якій укладці.
Час від часу ми також хочемо змінити свою зовнішність, не надто втручаючись у довжину чи густоту волосся. Саме тому варто оснастити себе професійним випрямлячем для волосся CAMRY CR 2322, який дозволить швидко і безпечно створити оригінальну і до лиця зачіску. Турмалінове, дуже гладке покриття пластин збереже ваше волосся в ідеальному порядку. І вони не будуть електризуватися завдяки властивостям турмаліну.
Кераміко-турмалінове покриття пластин - ефективно запобігає статиці у волоссі
Розмір нагрівальних плит: 11см х 2,5см
Плаваючі плити
Швидке нагрівання
Індикатор температури: LED діоди
Колір діода: білий
Цифровий контроль температури
4 режими температури: 150°C, 170°C, 190°C, 230°C
Закриваючий замок
Поворотний шнур на 360°
Довжина кабелю живлення: 180 см
Автоматичне відключення через 40 хвилин
Живлення: 220-240В ~50/60Гц
Номінальна потужність: 50W
Максимальна потужність: 300 Вт
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 1 |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Нет |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 150 град. |
| Насадка для выпрямления волос | Да |
| Насадка для спиральной завивки | Нет |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плоские щипцы | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Щипцы для спиральной завивки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴












