Щипці для волосся, прилад для догляду за волоссям зі зручною рукояткою і широкими зубцями затиску зроблять ваше волосся красивими хвилястими. Керамічне покриття не пошкоджує волосся і забезпечує безпечне використання.
Завдяки щипцям для волосся CR 2323 укладання волосся стає набагато простіше. Прилад має п'ять налаштувань температури: 130 ℃, 150 ℃, 170 ℃, 190 ℃, 210 ℃. Довгий кабель забезпечує велику свободу використання пристрою. За лічені хвилини ви можете створити свій власний стиль і щодня укладати волосся по-різному. Використовуючи його, ви встигатимете на кожну зустріч, адже укладання зачіски займає всього кілька хвилин!
Технологія, використана в щипці для волосся CAMRY CR 2323, дозволяє укладати волосся в вигадливі зачіски і піклуватися про їх стан під час цього процесу. Хоча часто такі процедури вимагають високих температур, інноваційні рішення в цьому продукті дозволяють досягти бажаного ефекту, не пошкоджуючи структуру волосся.
Завдання щипців для волосся - отримати оригінальний, втиснутий візерунок на всьому волоссі або частині пасм. Така зачіска додає легкості і дозволяє виділитися з натовпу, а запропонований нами прилад дозволяє отримати її всього за кілька хвилин.
Щипці для волосся дуже інтуїтивно зрозумілі у використанні. По-перше, він дуже швидко нагрівається, тому ви не витрачаєте час на підготовку до великої події. Блокування температури захищає від випадкової зміни налаштувань. Автоматичне відключення через 60 хвилин гарантує, що ви не залишите гаряче обладнання без нагляду. З іншого боку, шнур, що обертається на 360°, полегшує маневрування ним. Ця функція робить його практичним для довгого волосся.
Ви повинні пам'ятати, що крім довжини та густоти, наше волосся відрізняється структурою, товщиною, ступенем пошкодження від процедур та вмістом води. У зв’язку з усіма цими особливостями висока температура не буде безпечна для всіх волосся, а нижча температура підійде не для всіх пасом. Тому наш продукт є вдалим рішенням, оскільки дозволяє зручно встановлювати різні рівні нагріву: 130℃, 150℃, 170℃, 190℃ та 210℃.
5 рівнів регулювання температури:
130 ℃/150 ℃/170 ℃/190 ℃/210 ℃
Швидкий нагрів PTC
Широкі зуби кримпера: 7 мм
Широкі тарілки: 4,5см х 8,5см
Плити з керамічним покриттям
Блокування температури
Функція автовідключення через 60 хвилин
Шнур, що обертається на 360°
Потужність: 68 Вт
Максимальна потужність: 150 Вт
Джерело живлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Тип вилки: C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 5 |
| Потребляемая мощность | 68 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Вращение насадки | Нет |
| Время нагрева до нужной температуры | 40 сек |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 130 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Ширина пластин | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴












